O grupie

Witajcie!

Historia grupy zaczyna się w 2012 roku, kiedy po rozwiązaniu Alvania Gruop, Mateusz Myśliński (Sawczuk) postanawia reaktywować grupę, rozpoczynając projekt z Marcinem (PerfectM) o nazwie “Businessman”. Koniec projektu przyniósł różnicę zdań, mimo tego, zakończyli współpracę w zgodzie.

Kolejno zajmowali się projektami:


2014-2018

Projekt sieci gier Multiplayer (Counter Strike 1.6 oraz Global Offensive, GTA SA, Minecraft, DoD I oraz II, Quake Arena itp). Sieć funkcjonowała 5 lat, które owocowały w wiele autorskich rozwiązań. Oryginalne podejście do serwerów nie wystarczyło do utrzymania zainteresowania i sieć upadła. Przy projekcie uczestniczyło wiele osób zrzeszonych i niezrzeszonych z Alvard Group, które należy wymienić :

Administratorzy :

-Mateusz “Sawczuk” Myśliński

-Paweł “Aroff” Brzozek

Moderatorzy oraz Operatorzy Serwerów

-Michał “Senters” Majcherczak

-Filip Lewandowski (wybacz, nie pamiętam nicku)

-Mikołaj (dalej nie pamiętam 😉 )


2017-2018

Gryviawww.ovh

gd-demo.ovh
gd-download.ovh
  • Projekt, który miał za zadanie uhonorowanie i zebranie silników gier przeglądarkowych, od których rozpoczęła się przygoda z programowaniem założyciela AG, Mateusza Myślińskiego. Strona zakończyła swoje istnienie dokładnie po 365 dniach, w skutek niskiego zainteresowania i ograniczonych możliwości czasowych na rozwój witryny.

2018-2019

x-wars.eu

Projekt gry strategicznej w fazie tworzenia opartej na przeglądarce internetowej :

 X-Wars jest strategiczną grą online, w której tysiące graczy spotyka sie w nieznanym wszechświecie w czasie rzeczywistym.

Wybierz jedną spośród czterech ras, stwórz własny świat,  postaw pierwsze kroki w niezbadanym Wszechświecie X-Wars, kolonizuj,  buduj, eksploruj, odkrywaj, handluj, walcz i podbijaj!

Możesz przy tym konstruować własne statki, porozumiewać się z graczami podobnymi do Ciebie i zawierać z nimi sojusze, by osiągnąć  wspólny cel. Odkryj nowych przyjaciół i wrogów, zbuduj swoją pozycję w  wielopoziomowym, pełnym niespodzianek Wszechświecie. 

Zaczęła się nowa generacja gier online przeglądarkowych.  Dzięki autorskiemu silnikowi gry nie spotkasz drugiej takiej! 


2019

PanGu

Projekt darmowego systemu CMS, który jest w fazie pre Alpha. W niedalakiej przyszłości będzie w pełni modułową platformą pod stronę www.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *